Autor Wątek: Nowa strona WWW  (Przeczytany 171 razy)

Kalinkus

• Administrator
  • Full Member
Odp: Nowa strona WWW
« Odpowiedź #15 dnia: 4 Styczeń 2018, 14:24:30 »
jeszcze społecznościowe odnośniki FB możesz pod to podpiąć https://www.facebook.com/groups/1524493807623160/

Platine

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #16 dnia: 4 Styczeń 2018, 17:59:41 »
Powolutku wszystko ogarniemy.
Link do Kasperkiego już działa, podobnie link do Facebooka.

Kalinkus

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #17 dnia: 4 Styczeń 2018, 19:33:05 »
 8) to fajnie

Orina

• Platine Team
  • Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: 7 Styczeń 2018, 10:15:19 »
Jeszcze ode mnie - nie widzę przycisku 'ostatni baza questów do pobrania'. W dziale 'pobierz dodatek do twojej wersji gry' jest przycisk 'utwórz bazę XXXX' -  prowadzi to do starej wersji strony, z której dopiero można pobrać bazę.  Jakby można na weej stronie zaimplementować pobieranieaktualnej bazy w czytelnej wersji to by było fajnie ;)

Dodatkowo zastanawiam się nad sensem zostawiania filmu Nexosa przedstawiającego dodatek.  Informacje w nim zawarte mają już rok, przedstawiają błędy w questach, które już zostały poprawione, przez co film już nie jest aktualny. Wg mnie sensowne byłoby zostawienie na stronie filmu GoldFriq'a.

Platine

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #19 dnia: 7 Styczeń 2018, 18:53:29 »
Witaj Orina,
a nie widzisz napisu: "Jeśli masz już pobrany addon i chcesz tylko uaktualnić sobie bazę przetłumaczonych questów - możesz pobrać ten plik: QuestData_pl.lua ..."  pod tabelką z wersjami dodatku ?

Postaram się jeszcze dorobić wyraźny napis typu "Ostatnia baza questów" na lewo od tabelki wersji.

Przycisk "Utwórz bazę XXXX" czsem się pokazujący - rzeczywiście prowadzi na moment do starej strony download.php ale tylko, aby utworzyć odpowiednią bazę, po czym wraca na nową stronę główną, do sekcji "download".

Filmy - mogę usunąć pierwszy filmik Nexosa. Zostaje film Gold Friq'a, a te 2 pozostałe ?

Borygos

• Platine Team
  • Jr. Member
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: 7 Styczeń 2018, 19:05:58 »
Orina już w pracy siedzi i dziś powinna mieć spory ruch więc za nią się wypowiem :P Faktycznie nie zauważyliśmy ze jest tekst o pobierany bazy danych :/ a co do filmów to chyba ten najnowszy Gold Fric`a najlepiej zostawić, u Nexosa na filmie są pokazane questy z błędami, a trochę kiepsko czymś takim się reklamować, z kolei pozostałe to już chyba bardzo stare są. Można zostawić do nich linki ale na forum bardziej niż na głównej stronie.

Pozwoliłem sobie jeszcze na FB zapytać się ludzi, jak podoba się im strona i czy proponują jakieś zmiany w stronie by była bardziej przejrzysta, na zaranie jedna osoba się wypowiedziała:
"
Krzysztof Jurek: Poprawiłbym aktualności żeby były bardziej przejrzyste. Sładna, to jest skopiowane z poprzedniej ;)
Krzysztof Jurek: Ew. jeszcze pomyślałbym nad jednym tłem. Bo jest trochę na dziabane. Każda część strony w innym kolorze. Na górze białe, miesięczna lista tłumaczeń na turkusowy, w sumie trochę oczy bolą
"

Jeśli ktoś jeszcze się wypowie to dopiszę tu.

Orina

• Platine Team
  • Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: 7 Styczeń 2018, 20:19:30 »
Fakt, nie zauważyliśmy ;) Jednak to wyszczególnienie na lewo teraz się przyda, od razu się rzuca w oczy.

Jestem też jak Borygos za tym, by zostawić najaktualniejszy film GoldFriq'a a resztę filmików zamieścić w temacie na forum z filmami archiwalnymi promującymi dodatek. Naszym pierwotnym zamysłem było zagadanie do twórcy, by umieścić przypisy o tym, że przedstawione błędy już zostały skorygowane. Niestety platforma Youtube usunęła możliwość dodawania przypisów bezpośrednio na filmie.

Platine

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #22 dnia: 8 Styczeń 2018, 11:16:49 »
Porobiłem troszkę kilka zmian kosmetycznych dotyczących sekcji "Aktualności" i "Tłumaczenia".

Borygos

• Platine Team
  • Jr. Member
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Styczeń 2018, 11:55:14 »
Kolejna porcja propozycji oraz znalezionych błędów z fb
Od Michał Didenkow

Brak podpiętych URL'i w stopce(Youtube, G+, Twitter). W YT można by podpiąć film promocyjny.
Niskiej jakości screenshooty, przy dopasowaniu pod ramy tracą zbyt dużo. Rekomendowana podmiana na lepszej jakości

404 przy sprawdzaniu questów(operacja zmiany jednostkowej za pomocą strzałek) - brak obsługi komunikatu w języku Polskim oraz brak grafiki dostoswanej do alertu.

I przedeszystkim - BRAK POLITYKI PRYWATNOŚCI I COOKIES.

Platine

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Styczeń 2018, 17:40:27 »
Link YT w stopce - dodany,
Nawigacja strzałką w lewo przy sprawdzaniu questów - poprawiona.

A zwiększenie rozdzielczości zdjęć niewiele zmieni, przy skalowaniu zdjęcia orientacji pionowej do widoku poziomego.
« Ostatnia zmiana: 10 Styczeń 2018, 17:48:55 wysłana przez Platine »