Autor Wątek: Kaspersky Lab Polska  (Przeczytany 172 razy)

Kalinkus

 • Administrator
 • Full Member
 • *****
 • Wiadomości: 116
Kaspersky Lab Polska
« dnia: 19 Wrzesień 2017, 07:47:25 »


Dyrektor generalny, Kaspersky Lab

Jewgienij rozpoczął karierę w branży cyberbezpieczeństwa, gdy w 1989 r. jego komputer został zainfekowany wirusem "Cascade". Edukacja Jewgienija z zakresu kryptografii pozwoliła mu dokonać analizy tego zaszyfrowanego szkodliwego programu, zrozumieć jego działanie i przygotować narzędzie leczące zainfekowane nim komputery. Po pomyślnym usunięciu wirusa ciekawość i pasja Jewgienija w odniesieniu do technologii komputerowych pchnęła go w kierunku analizy bardziej skomplikowanych i niebezpiecznych szkodliwych programów oraz tworzenia modułów leczących. Ta egzotyczna kolekcja modułów antywirusowych stała się podstawą antywirusowej bazy danych wykorzystywanej w produktach Kaspersky Lab. Obecnie baza ta stanowi jedną z najbardziej rozbudowanych kolekcji w branży cyberbezpieczeństwa i chroni użytkowników przed ponad 100 mln szkodliwych programów.

W 1990 r. Jewgienij rozpoczął budowanie zespołu entuzjastycznych badaczy, by stworzyć program antywirusowy AVP Toolkit Pro. W 1994 r. rozwiązanie to zostało uznane przez Uniwersytet w Hamburgu za najefektywniejsze oprogramowanie antywirusowe na świecie.

Widząc dotychczasowe sukcesy, wraz ze współpracownikami Jewgienij postanowił założyć własną, niezależną firmę. W 1997 r. powstała firma Kaspersky Lab, a Jewgienij został szefem działu odpowiedzialnego za badania antywirusowe. W 2007 r. Jewgienij został mianowany dyrektorem generalnym firmy.

Obecnie Kaspersky Lab jest największym na świecie prywatnym producentem rozwiązań do ochrony punktów końcowych, działającym w ponad 200 krajach i terytoriach na całym świecie. Firma zatrudnia niemal 3 300 wysoko wyspecjalizowanych pracowników oraz ekspertów ds. bezpieczeństwa IT i posiada regionalne przedstawicielstwa w 32 krajach. Technologie firmy chronią ponad 400 milionów użytkowników na całym świecie.

Jewgienij otrzymał szereg międzynarodowych wyróżnień za swoje osiągnięcia technologiczne, naukowe i przedsiębiorcze. W 2011 r. został uhonorowany wyróżnieniem "World's Most Powerful Security Exec" przyznanym przez SYS-CON Media, a w 2012 r. otrzymał honorowy doktorat Uniwersytetu w Plymouth w dziedzinie nauki. Za swój wkład w zwiększanie globalnej świadomości w zakresie cyberzagrożeń Jewgienij został zakwalifikowany do listy "100 Top Global Thinkers" amerykańskiego magazynu Foreign Policy.


Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. - polskie przedstawicielstwo firmy Kaspersky Lab - aktywnie działa od 2001 r., dostarczając rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo systemów informatycznych, tworzone przez międzynarodowy zespół ekspertów z Kaspersky Lab. Z dwoma biurami - w Warszawie i Częstochowie - Kaspersky Lab Polska zatrudnia ponad 50 specjalistów. Polska spółka od początku postawiła na profesjonalną obsługę swoich klientów, organizując rozbudowane zespoły wsparcia technicznego (obecnie dział pomocy technicznej Kaspersky Lab Polska funkcjonuje 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu) oraz analityków zagrożeń, a także na rozwój profesjonalnych serwisów internetowych. Dziś firma kładzie duży nacisk na edukację użytkowników, publikując wiele materiałów, które pozwalają na zaznajomienie się z podstawami współczesnych cyberzagrożeń i metodami walki z nimi.

Kaspersky Lab jest globalną firmą z branży cyberbezpieczeństwa założoną w 1997 r. Szczegółowe badania zagrożeń oraz ekspercka wiedza stanowią podstawę wszystkich rozwiązań i usług bezpieczeństwa firmy, które chronią firmy, infrastrukturę krytyczną, rządy i konsumentów na całym świecie. Katalog produktów firmy obejmuje czołowe rozwiązania ochrony punktów końcowych oraz szereg wyspecjalizowanych rozwiązań i usług bezpieczeństwa, pozwalających na walkę z zaawansowanymi i nieustannie ewoluującymi cyberzagrożeniami. Dzięki technologiom Kaspersky Lab ponad 400 milionów użytkowników na całym świecie może bezpiecznie korzystać z urządzeń cyfrowych i internetu, a 270 000 klientów korporacyjnych chroni to, co jest dla nich najważniejsze.

Firma Kaspersky Lab Polska ufundowała nagrodę dla  naszych Tłumaczy na Kaspersky Total Security multi-device

Ufundowała nagrodę licencję na trzy stanowiska wartości 279 zł  na rok konkurs będzie  niebawem 


Wielokrotnie nagradzane technologie bezpieczeństwa dbają o ochronę Twojej rodziny, łącznie z prywatnością, pieniędzmi i najcenniejszymi wspomnieniami. Nasze produkty chronią komputery PC oraz Mac, urządzenia z systemem Android, a także iPhone'y i iPady.

Ochrona Twojej rodziny - prywatności, wspomnień oraz danych
Dodatkowa warstwa ochrony dla zakupów i transakcji finansowych online
Ochrona dzieci - dzięki narzędziu Kaspersky Safe Kids

https://www.kaspersky.pl/total-security

https://www.kaspersky.pl/do-pobrania/thank-you/total-security Kaspersky Total Security multi-device
https://www.youtube.com/watch?v=mdzo2fmp0uU Link Do prezentacji YT

https://www.kaspersky.pl/o-nas/informacje-prasowe/2860/kaspersky-lab-wprowadza-na-polski-rynek-nowe-produkty-z-linii-2018


Materiały wykorzystane z  Kaspersky Lab Polska« Ostatnia zmiana: 20 Wrzesień 2017, 01:01:16 wysłana przez Kalinkus »

M@r!o

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 11
Odp: Kaspersky Lab Polska
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Wrzesień 2017, 17:59:02 »
LOL :D skąd takie znajomości ? :D

Kalinkus

 • Administrator
 • Full Member
 • *****
 • Wiadomości: 116
Odp: Kaspersky Lab Polska
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Wrzesień 2017, 19:13:38 »
powiedzmy ze wspieram ta Firmę osobiście od wielu lat,akorzystam z ich technologi od 2008 roku wiec juz mnie trocheje poznali

M@r!o

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 11
Odp: Kaspersky Lab Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Wrzesień 2017, 23:27:24 »
Dobra dobra :D ... jeszcze niedługo ktoś znajdzie znajomości w BMW czy jakimś innym Ferrari ;)

Kalinkus

 • Administrator
 • Full Member
 • *****
 • Wiadomości: 116
Odp: Kaspersky Lab Polska
« Odpowiedź #4 dnia: 2 Listopad 2017, 08:08:04 »
przewiduje konkurs na 10000 tłumaczenie na taki drobny event co do  szczegółów to w  wkrótce